Ing. Zuzana Boudová
31 let
živnostnice
bez politické příslušnosti
zuzana.boudova@proznojmo.cz

Jmenuji se Zuzana Boudová a narodila jsem se v Ostravě, kde jsem absolvovala osmileté gymnázium a poté vystudovala obor Marketing a Obchod na Ekonomické fakultě Vysoké škole báňské - Technické univerzity Ostrava. Po celou dobu studia a i po něm jsem pracovala v cestovní kanceláři mého otce. Tato práce mne přivedla i do Znojma, které jsem si velmi zamilovala. Proto po ukončení studií jsem se rozhodla ihned přestěhovat do Znojma, kde jsem dodnes. V současné době pracuji jako marketingový manažer ve čtyřhvězdičkovém hotelu.

Proč jsem vstoupila do Pro Znojmo?

V PRO ZNOJMO jsem, jelikož mi osud Znojma není lhostejný. Ráda bych přispěla ke zkvalitnění života ve Znojmě a podpoře turistického ruchu.

Turistický ruch a s ním spojené aktivity by měly dle mého názoru být více podporovány městem. Mým cílem je napomoci přílivu turistů a zatraktivnění našeho krásného města pro jeho obyvatele i turisty.

 

Moje články

Jak se dělá turismus v Dolním Rakousku

19. 3. 2013 v 21:37

Na pozvání průvodcovské agentury REMO Agency ze Znojma jsme 18. března navštívili dolnorakouský Poysdorf a tamní sídlo agentury Weinvierel Tourismus GmbH, která zabezpečuje pro dolnorakouskou Vinnou čtvrť destinační management. Této návštěvy se kromě nás zúčastnili i zástupci znojemských firem z oblasti turistického ruchu a několik zástupců městského úřadu. 

» číst dále