Bc. et Bc. Veronika Krulová
30 let
t.č. v zahraničí
bez politické příslušnosti
veronika.krulova@proznojmo.cz

Jmenuji se Veronika Krulová, narodila jsem se 29. dubna 1988 ve Znojmě. Vystudovala jsem Gymnázium a Střední odbornou školu pedagogickou ve Znojmě. Po ukončení střední školy jsem pokračovala v pomaturitním studiu na Obchodní akademii a jazykové škole s právem státní jazykové zkoušky, které jsem ukončila státní závěrečnou zkouškou z NJ. Poté jsem studovala na vysoké škole v Brně na Pedagogické fakultě Masarykovy univerzity v bakalářském studiu obor Lektorství německého jazyka a obor Sociální pedagogika. Ve volném čase působím jako dobrovolník v dobrovolnickém centru ADRA.

Proč jsem vstoupila do Pro Znojmo o.s.? 

Ve Znojmě žiji prakticky celý život, a protože mi není lhostejné, co se v tomto městě děje, založila jsem se skupinou podobně smýšlejících lidí občanské sdružení Pro Znojmo. Myslím si, že město Znojmo s ohledem na jeho dlouhou historii a bohaté tradice má mnohem větší potenciál, než který skutečně využívá.

 

Moje články

Pro Znojmo v sociální oblasti: Jsme připraveni skočit pro tonoucího!

17. 9. 2014 v 13:15

Pro Znojmo dnes poprvé nabízí svůj sociální program. Hlásíme se v něm ke zlaté střední cestě. Pravicové strany Vám opakovaly, že sociální věci nemají být z veřejných rozpočtů podporovány, levice Vám zase v roce 2010 slíbila vše a nesplnila nic. Střední cesta spočívá v pomoci těm, kteří pomoc opravdu potřebují. A to ve všech momentech života, od kolébky až po hrob.

» číst dále

Týden sociálních služeb ČR aneb pomáhat může každý

15. 10. 2013 v 15:07

V týdnu od 7. – 13. října probíhaly ve většině českých měst dny otevřených dveří a jiné doprovodné aktivity v rámci 5. ročníku týdne sociálních služeb v ČR. 

» číst dále

Nové parkoviště ve Znojmě… komfortnější jen naoko?

5. 8. 2013 v 11:00

V centru města a jeho blízkém okolí je dnes k dispozici okolo 4000 parkovacích míst. Díky bohatnutí a rostoucímu počtu aut přestává parkovací kapacita stačit. I proto město na začátku července spustilo rekonstrukci parkoviště na ulici J. Palacha. Tento krok je od vedení města přinejmenším chvályhodný. Stávající odstavná plocha byla opravdu nevyhovující, parkování na tomto místě nepřehledné a nerovný povrch plný výmolů v žádném případě nesplňoval představy o ideálním stavu parkoviště. Dalším nepříjemným problémem, který pravděpodobně neunikl žádnému kolemjdoucímu, byl prach z neupravené plochy.

» číst dále