Karolína Havelková (Kolářová)
24 let
studentka
bez politické příslušnosti
karolina.kolarova@proznojmo.cz

Narodila jsem se ve Znojmě, kde jsem také navštěvovala základní školu a poté osmileté gymnázium. Nyní pokračuji na právnické fakultě v Olomouci.  Ve volném čase se věnuji zpěvu ve vokální skupině, hře na klavír a příčnou flétnu, četbě, psaní, výuce cizích jazyků a hlídání dětí. Ačkoli ke sportu jsem nikdy netíhla, ostatní dovednosti se snažím rozvíjet, jak to jde. 

Proč jsem vstoupila do Pro Znojmo?

Ve svých dvaceti letech jsem stále plná optimismu. Toužím zlepšit, co nefunguje a vyvrátit tak dojem „ti mladí jsou dnes hrozně nezodpovědní a líní“. Chci ukázat, že si vážím města, ve kterém žiji, chci ho měnit k lepšímu, abych se jednou před svými dětmi nemusela stydět říct: „Tady jsem se narodila.“

Znojmo je bohaté město s nedostatečně využitým potenciálem. Pokud by se mi podařilo změnit jen jednu jedinou věc, budu považovat svoji snahu za užitečnou. Samo se nic nevyřeší a já věřím, že zlepšovat lze.  S poctivostí a vytrvalostí. 

 

Moje články

Znojemská opoziční tisková konference (3. 9. 2015)

17. 9. 2015 v 22:42

Přinášíme Vám záznam první tiskové konference svolané znojemskými opoziční zastupiteli z řad politických uskupení Změna Znojmo, Pro Znojmo a KDU-ČSL. Na této konferenci byla přednesena tři důležitá a velice zásadní témata, kterým by měla být věnována pozornost a která by se jistě neměla vytrácet z vědomí občana města Znojma.
[youtubevideo]

Proč jít k volbám

6. 10. 2014 v 16:14

Mí drazí vrstevníci a vůbec všichni aktivním volebním právem obdaření!

» číst dále

Znojmo mluví anglicky a taky trochu německy

31. 3. 2014 v 15:17

Od spuštění projektu Kolumbus se o proplacení jazykového certifikátu přihlásilo zhruba 51 žadatelů. Propláceny byly jazykové certifikáty jak z angličtiny, tak i z méně oblíbené němčiny, ačkoli název této části projektu je pouze „Znojmo mluví anglicky“. Také počet proplacených certifikátů z německého jazyka se poněkud liší od počtu proplacených certifikátů z jazyka anglického (angličtina 30 certifikátů, němčina 21 certifikátů). Sice to není rozdíl dramatický, ale vzhledem k tomu, že se naše město Znojmo nachází v příhraničí, dalo by se očekávat, že budou cifry minimálně vyrovnané.

» číst dále

Jak se bojuje proti nezaměstnanosti ve Znojmě?

29. 7. 2013 v 14:30

Projekt Kolumbus aneb Znojmo mluví anglicky. Celý milion korun českých uvolní znojemská radnice na proplácení jazykových certifikátů z angličtiny a němčiny. Certifikáty mohou být proplaceny pouze studentům středních a vysokých škol či nedávným absolventům.

» číst dále