Mgr. Lukáš David
40 let
sales manager
bez politické příslušnosti
lukas.david@proznojmo.cz

Bývalý středoškolský (Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo) a vysokoškolský učitel (SVŠE Znojmo), nyní pracovník znojemského ****hotelu Prestige na pozici sales manager, příležitostný tlumočník, překladatel, ale především průvodce českých, slovenských, rakouských a německých klientů, dlouholetý organizátor turistických programů pro individuály i skupiny ve městě Znojmě + v rámci celé ČR, ale např. i ve Vídni, Retzu, Berlíně apod.

Proč jsem vstoupil do Pro Znojmo?

Do sdružení ProZnojmo jsem vstoupil, neboť již více nechci patřit k pasivní a věčně nespokojené skupině občanů našeho města, kteří kromě pivní kritiky nic nedokážou. Mám snahu pokusit se o postupnou nápravu věcí kolem sebe. Všímám si dobře fungujících projektů u nás i v blízkém zahraničí, které by bylo možné aplikovat i na Znojmo. Mým hlavním oborem je turistický ruch. Město samotné má podle mého názoru v této oblasti obrovský potenciál, který zůstává zatím ne zcela využitý. Ve spojeném úsilí s podobně smýšlejícími lidmi chci pozitivně proměňovat nejenom vzhled a chod našeho města, ale i vzbuzovat a podporovat oprávněnou hrdost obyvatel Znojma na naše krásné město a jeho jedinečné okolí.

Moje články

Lukáš David osobně

2. 9. 2014 v 16:59

Rozhovor s kandidátem Lukášem Davidem

» číst dále

K dalšímu rozvoji cestovního ruchu

8. 3. 2014 v 17:38

Na úvod mého krátkého zamyšlení mi, vážení čtenáři, dovolte jedno malé poděkování. Ve funkci ředitele Znojemské Besedy skončil před časem pan Dušan Varga. Odešel ze své funkce po více než třech letech a zanechává po sobě spoustu vykonané práce, mnoho výzev pro svého (snad brzkého) nástupce, ale především skvěle fungující tým.

» číst dále

Quo vadis, Znojmo?

30. 11. 2012 v 17:49

V naší malé republice je jen málo tak krásných měst, jako je naše Znojmo. 

» číst dále