Otto Bouda
48 let
živnostník
bez politické příslušnosti
otto.bouda@proznojmo.cz

Jmenuji se Otto Bouda narodil jsem se ve Znojmě, ve městě, do kterého mí předci přišli před 130 lety. Ve znojemském kraji naše rodina žije více než 300 let. Považuji se za znojemského patriota.

Mám střední vzdělání v oboru elektro. Dvacet jedna let jsem pracoval v elektroobchodě. V současnosti jako živnostník zpracovávám regionální potravinové produkty a obchoduji s nimi.

Proč jsem vstoupil do Pro Znojmo? 

V PRO ZNOJMO jsem, jelikož mi záleží na budoucnosti Znojma a znojemského regionu. Rád bych přispěl  svými zkušenostmi, které jsem získal jako zastupitel města v letech 2006-2010, člen dopravní, bytové komise a předseda Okrašlovacího spolku. Jako hlavní prioritu považuji zlepšení kvality života ve Znojmě a rozvoj turistického průmyslu, jednoho z důležitých pilířů místní ekonomiky. 

 

Moje články

Turistický ruch není jed

5. 10. 2014 v 11:43

Co nám přinesou turisté? Nebude to jen hluk, zdražení nájmů, úbytek služeb a potřebných obchodů? Nestaneme se jen exponáty v nějakém skanzenu? Přinese zvýšený počet turistů s sebou kriminalitu? Proč se dělá vše pro turisty a na nás se nemyslí?  Ptají se obyvatelé nejen historické části Znojma.  Na tyto a další otázky je potřeba odpovědět. 

» číst dále

Cyklodoprava nesmí zůstat popelkou

29. 8. 2014 v 14:13

Zvýšení bezpečnosti na městských komunikacích pro cyklisty v uplynulých čtyřech letech nepatřilo k prvořadým prioritám města.

» číst dále

Jak se dělá turismus v Dolním Rakousku

19. 3. 2013 v 21:37

Na pozvání průvodcovské agentury REMO Agency ze Znojma jsme 18. března navštívili dolnorakouský Poysdorf a tamní sídlo agentury Weinvierel Tourismus GmbH, která zabezpečuje pro dolnorakouskou Vinnou čtvrť destinační management. Této návštěvy se kromě nás zúčastnili i zástupci znojemských firem z oblasti turistického ruchu a několik zástupců městského úřadu. 

» číst dále