10 dobrých důvodů proč volit PRO ZNOJMO

10. 10. 2014 v 18:38, Bc. Jakub Krainer

10 dobrých důvodů proč volit PRO ZNOJMO

1)Otevřenost – Už dva roky Vás na stránkách www.proznojmo.cz zveme na naše schůzky a k debatám. Nemáme co skrývat. Chceme tu být pro Vás. Mé číslo je 604 997 998. Stejně otevření budeme i na radnici. My to neslibujeme, my takoví jsme.

2)Schopní lidé – Kandiduje nás 31 a každý z nás v něčem vyniká. Přesto Vám chci jako záruku kompetence pro řízení města nabídnout velkopodnikatele Karla Fialu a ředitele znojemské Keramiky Ladislava Dvořáka. Dva muži s nejlepšími předpoklady se sešli na jediné kandidátce.

3)Čisté cíle – Pilířem našeho programu je transparentnost a nediskriminující výběrová řízení. Aby naše město mohlo začít prosperovat, musí se přestat ztrácet peníze. Víte, že současná radnice ČSSD neumožnila opozici činnost v kontrolních orgánech města?

4)Jsme Znojmáci – Politické strany mají jeden výrazný handicap. Musí plnit stranické kasy. My kandidujeme sami za sebe, jako nezávislí, na vydání těchto novin jsme se složili. Nejsme politická strana a nechceme město využít jako odrazový můstek jinam. Naším nejvyšším cílem je prosperující město Znojmo.

5)Nekecáme, makáme! – Heslo našich konkurentů naplňujeme v praxi. Mohli jste si všimnout, jak jsme vyčistili Gránice, přijít se do kina vyjádřit k parku nebo se zúčastnit našeho charitativního bazárku na konci září. Psali jsme články, pracovali v komisích, instalovali lavičky a zařídili referendum. A to v té politice ještě ani nejsme.

6)Znalost Znojma – Jaká to ostuda, když starosta neví, kde leží která ulice. My to víme. Známe dobře historii, orientujeme se v čase i prostoru. Bydlíme rovnoměrně v centru, na periferii i v příměstských částech a dobře víme, co vás kde pálí. Že ne? Napište nám ještě dnes: proznojmo@proznojmo.cz.

7)Nasazení – To, co si dáme za cíl, dotáhneme do zdárného konce. I za cenu obětí. Tři naši kandidáti přišli díky odporu proti této radnici o pracovní místo. Včetně mě. Nesložili jsme se. Pokračujeme v naší snaze o lepší Znojmo. Město i občané si to zaslouží. Když říkáme, že zatočíme s hazardem, můžete nám to věřit.

8)Kvalitní program – Politické programy jsme dosud mohli číst jen dva. Nekonkrétní a nereálný. Polovina subjektů Vám slíbí, že dokončí obchvat, všem zajistí práci a to či ono bude zdarma, aniž na to mají vliv nebo si uvědomují náklady. A to je prosím ta lepší půlka. Druhá Vám raději neslíbí nic, protože vůbec netuší, jak město spravovat. My víme přesně, jaké jsou potřeby města, kolik to bude stát i kde na to vezmeme. Slibujeme Vám jen konkrétní a reálné. Viz náš program.

9)Podporovatelé – Je mi velikou ctí, že nám podporu vyjádřili ti nejschopnější. Vědí proč. Fandíte nám Vy, fandí nám Znojmáci žijící jinde, fandí nám známé osobnosti. A není náhoda, že nám fandí hned tři silné a nezávislé politické strany – Zelení, TOP 09 a Starostové a nezávislí. My Vaši důvěru nezklameme.

10)Mé slovo – V PRO ZNOJMO patřím mezi nejmladší a většina z vás mě ještě nezná. Přesto mi dovolte, abych to byl právě já, kdo se Vám zaručí za celou naši kandidátku. Od lídra Jiřího Kacetla až po duchovního Mirka Čížka na 31. pozici vidím slušné a dobré lidi se společným cílem – pomoci Znojmu. Ať už volíte kohokoliv, nebojte se dát důvěru v těchto znojemských volbách nám. Jsme tu pro vás a vždy tu budeme. Dávám Vám své slovo.

S úctou Váš Jakub Krainer.